Kancelária v Hnúšti, ul. Hlavná 378 ( vo dvore MsBP ).
Mapky ako sa k nám dostať

Otváracie hodiny : Po – Pia : 10,30 – 16,00 hod.

Volať: Po – Pia : 10,30 – 17,00 hod.

Kancelária: 0902 610909

Atraktívnym priestorom pre našu inzerciu a našími spoľahlivými partnermi súReality, nehnuteľnosti, domy, byty, pozemky, realitné kancelárie
- reality na AReality.sk


Top #1. Reality server

Vitajte, prajeme vám príjemne strávené chvíle na našej stránke. Vaše prianie, splniť si sen o peknom bývaní, je naším želaním.

NAŠE CIELE A ZAMERANIE:

Hlavným zameraním našej firmy ALWADO Slovakia s.r.o je vyplniť voľný priestor v segmente sprostredkovania obchodu s nehnuteľnosťami, predovšetkým v stredo – južnej časti Banskobystrického samosprávneho kraja, najmä okresy Rimavská Sobota, Poltár, Lučenec, Revúca, Brezno, Banská Bystrica.

Stále viac pociťujeme zvyšujúci sa záujem v oblasti kúpy, predaja, prenájmu nehnuteľností. Zároveň registrujeme nedostatok možností získania potrebného servisu pre občanov, ktorí sa rozhodnú pre kúpu, predaj, prenájom a pod. Našou snahou je preto pokryť tento vzrastajúci dopyt, serióznymi službami, poradenstvom, právnym servisom a kvalitným prístupom ku klientovi.

Ponúkame nové služby.

Novou a čoraz viacej žiadanejšou službou pre našich klientov je ocenenie nehnuteľností pre dedičské konania alebo pre vysporiadanie majetku pri rozvodových konaniach alebo iných majetkovo-právnych sporoch. Jedná sa o určenie trhovej ceny predmetnej nehnuteľnosti v danom čase podľa lokality, lukrativity, technického stavu a na základe dopytu-ponuky na trhu s nehnuteľnosťami.

Ponúkame tiež Geodetické a kartografické práce, spolupracujeme s partnerskou firmou s overenými akreditovanými odborníkmi. Vytyčovanie pozemku, polohopisné zameranie, identifikácia parciel, geometrické plány, digitálna mapa, adresný bod atď. .

maps api