Veľmi pekný dvojgeneračný RD v Hnúšti.


Cena :
49 900 € ( v cene je právny servis ) (1 503 287,- SKK)
Počet izieb :
2+3
Stav :
čiastočná rekonštrukcia
Výmera pozemku celkom :
1019 m2
Zastavaná plocha :
420 m2
Príjazd :
asfaltová cesta
Rok výstavby :
1965
Spôsob kúrenia :
kombinované
Zdroj tepla :
Príprava teplej vody :
bojler
Prevažujúca konštrukcia objektu :
kvadra+tehla
Pozemok :
rovinatý
Možnosti využitia :
rekreácia+trvalé bývanie
Terajšie využitie :
obývané
Rok poslednej rekonštrukcie :
2016
Pitná voda :
studňa
Odpadové vody :
kanalizácia
Elektrický prúd :
220/380 V
Vybavenie :
garáž
Forma vlastníctva :
podielové
Počet nadzemných podlaží :
1

Popis :

Dom sa dá použiť aj ako dvojgeneračné bývanie, nakolko vstup na prízemie a prvé poschodie je samostatný. Prízemie: po vstupe do menšej chodby sa vchádza do menšej miestnosti napr. špajza a do kuchyne kde je sporák. Z kuchyne do izby s vykurovaním črepanými kachľami, peknými a zachovalými, z izby je ďalší vchod do miestnosti, ktorá slúžila ako pracovňa a tam sa nachádza kúpelňa a wc.
O poschodie vyššie vojdeme do chodby kde je vstup na pekný priestranný balkón, ktorý je opravený a má novú plechovú strechu.
Následne je vstup do predsiene, kde sa dá vyjsť na padláš, tiež do kuchyne, kde je vchod do kúpelne s wc a izby, z izby do ďalšej izby, ktorá je vykurovaná črepanými kachľami v peknom stave a ďalšími dverami vojdeme späť do predsiene, ale z izieb sa dajú urobiť nepriechodné.
Podkrovie je pekné, kľudne sa tam dá niečo po investícii vybudovať a je tam urobená aj jedna izba, ktorá sa dá používať.
Na dvore je pekná priestranná garáž a zo zadnej strany je dreváreň + pekná záhrada.
Elektrika je, dom prípojku na plyn nemá, ale susedia hore aj dole plyn majú. Takže problém s plynovou prípojkou by nemal byť.
Voda je zo studne cez vodárničku, voda v studni je nezávadná. Možnosť pripojiť sa na mestský vodovod tam je, kanalizácia je mestská.
Skvelá občianska vybavenosť, centrum mesta je na skok cca 300m. Možnosť dohody. Kontakt na makléra 0902610909

Hradíme kompletný právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy) a všetky zmluvy sú garantované právnikom, hradíme poplatky na Matrike alebo u Notára (overenie zmlúv), hradíme tiež poplatky na katastri (kolky), zabezpečíme vám znalecký posudok, pomôžeme vám vybaviť hypotekárny úver u našich finančných partnerov. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.