NOVINKY

Kamerové a zabezpečovacie systémy

Popis hlavných funkcií licencovaného kamerového systému: CCTV kamery s automatickou funkciou Deň / Noc

Automatická funkcia deň/noc zabezpečuje vysokú kvalitu snímaných objektov aj v noci nezávisle spolu s infračerveným osvetlením. Funkcia zabezpečuje čierno-biele snímanie objektov v noci pomocou IR osvetlenia s vysokým rozlíšením 700TVL.

Multi-Kanálový H.264 dohľadový CCTV Digital Video Rekordér/DVR s pripojením LAN a USB

DVR Videoserver slúži na uloženie dát, je navrhnutý na plnú kompatibilitu s kamerovým systémom a je schopný zaznamenať obraz s vysokým rozlíšením. Videoserver dokáže zaznamenať údaje na integrovaný HDD alebo po pripojení vonkajšieho úložného USB HDD disku sa všetky údaje budú zaznamenávať na USB HDD disk.

Záznamový softvér je navrhnutý konkrétne pre daný model DVR videoservera a je určený pre kamerové systémy, môže sledovať a zaznamenávať údaje zo 4 až 32 kamier súčasne (podľa konfigurácie DVR videoservera). Tieto vlastnosti dávajú okamžitú možnosť prístupu a kontroly nad každou jednou kamerou.

Záložný zdroj:

Záložný zdroj je neoddeliteľnou súčasťou kamerového systému, ktorý slúži na bezproblémový chod systému aj počas výpadku el. energie. Doba zálohy je závislá od kapacity záložného zdroja a od veľkosti daného systému.

V prípade záujmu o inštaláciu, poradenstvo alebo pre viac informácií o kamerových systémoch nás neváhajte kontaktovať a dohodnúť si osobné stretnutie mailom alebo telefonicky na číslo uvedené v časti kontakt.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu